Radius Tech

E - DEMOKRASİ

Veri, Toplum ve Demokrasi - Yeni Nesil Seçim Araştırmaları

İnsanların siyasi eğilimlerini anlamak için siyasi görüşlerini sormak yeterli değil. Radius, hedef kitlenizin sosyal bakış açılarını, yaşam tarzlarını, değerlerini ve kaygılarını analiz ederek size farklı gruplara nasıl yaklaşacağınız konusunda çözümler üretir. Bu en kapsamlı ve detaylı bakış açısıyla stratejinizi bir adım öne taşıyoruz.

Derinlemesine Analiz

Siyasi görünüm, eğilim ve hedefleriniz hakkında en doğru bilgiyi toplamak ve analiz etmek için, güncel verileri ve yapay zeka teknolojisini kullanıyoruz. Bu sayede her müşterimizin benzersiz ihtiyaç ve hedefine uyarlanmış en güncel ve doğru stratejiyi oluşturuyoruz.

İnsan Odaklı Yaklaşım

Doğru stratejiye giden yol, insanların değerlerini ve ihtiyaçlarını anlamaktan geçer. Hedef kitlenizin güncel ihtiyaç ve taleplerini karşılayacak ikna edici, rekabetçi ve yenilikçi bir yol haritası çizmek analizlerimizin merkezine veriyi ve insanı alıyoruz.

Özelleştirilmiş Çözümler

Kampanyanızın hazırlık ve uygulama süreci boyunca en etkili stratejiyi geliştirmek için, uzman ekibimiz sizinle birlikte çalışacak ve benzersiz ihtiyaçlarınızı anlayarak, sizi en doğru stratejiyle hedeflerinize ulaştıracaktır.

Analiz Değil, Çözüm Önerileri


Anket sonuçları ve analizler, kendi bütünlükleri içinde yorumlanmadıklarında değerlerini kaybederler.


Radius’da öncelikli amacımız doğru ve güncel veriyi analiz etmenin yanı sıra sizlere okunabilir ve anlaşılabilir çözüm önerileri sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda sizlere yalnızca 360 derece bir analiz sunmakla kalmıyor, aynı zamanda sizi hedeflendiğiniz kitleye ulaştıracak yol haritasını çiziyoruz

macbook image
dark-section-image

Değer, Duygu ve Düşünce analizi.

Sayısal veriler demografik artış ve azalışların takibine imkan yaratsa da, stratejik çözümler yaratmak için yeterli değiller.


Klasik ve yeni medyadaki artan duygu, düşünce ve değer paylaşımlarını Radius Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi ile analiz ediyoruz. Hedeflenen herhangi bir ülke, bölge, il, ilçe hatta topluluğu analiz edebiliyor ve bilgilerini derleyebiliyoruz. Bu analiz sürecinde, hedeflenen kitlenin sadece seçimlerini ya da demografik bilgilerini değil, aynı zamanda mutluluk seviyelerinden spesifik bir kişi ya da olay hakkında ne düşündüklerine kadar analiz ediyoruz.

Edindiğimiz verileri grafiklere yerleştirerek anlaşılabilir hale getirmekle kalmıyor, aynı zamanda alanlarında uzman siyası danışma ekibimiz ile yorumluyor ve sizlere uygun stratejiyi geliştiriyoruz.

En Değerli MilletvekiliMecliste partisine en çok katkıda bulunan, sosyal ve geleneksel medyada hakkında en çok adı geçen, vekil olarak seçildiği ilden en çok olumlu görüş alan milletvekili raporuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.


Puan Tablosunu Görüntüle

Önceki Projelerimiz


Radius, 2017’de kurulmuş EIC destekli, çözümler sunan Londra merkezli bir inovasyon şirketidir. İngiltere Kraliyet Ailesinin mülk ve varlıklarını yöneten The Crown Estate, ve yine İngiltere’nin en geniş gayrimenkul portföyünü yöneten Legal & General gibi kurumlar ile çalışır. Uluslararası seviyede UNFPA, UNDP, Avrupa İnovasyon Konseyi gibi kuruluşlar ile sosyal değişim projeleri gerçekleştirmektedir.

the crown estate logo
the crown estate logo
the crown estate logo
the crown estate logo
the crown estate logo
the crown estate logo
the crown estate logo
the crown estate logo
the crown estate logo
the crown estate logo
the crown estate logo

Sıkça Sorulan Sorular

Verileriniz ne kadar güvenilir?
Radius’ta verilerimizin ve veri kaynaklarımızın güvenilirliğini sağlamak ve müşterilerimizin soru işaretlerini kesin bir şekilde gidermek için,

 • Kendi veri havuzumuza ek olarak devlet kurumları, sektöre özgü veritabanları ve araştırma firmaları dahil olmak üzere çeşitli tescilli ve saygın veri kaynaklarının harmanından faydalanıyoruz.
 • Birden fazla kaynakla çapraz referans, tutarsızlıkları kontrol etme ve bağımsız araştırma yürütme dahil olmak üzere bir dizi yöntem kullanarak verilerimizin doğruluğunu ve eksiksizliğini onaylıyoruz.
 • Verilerimizin doğru, tutarlı ve güncel olmasını teyit etmek adına birçok katı kontrol prosedürlerimiz mevcuttur.

Yüksek kalite veri kaynaklarını kullanma ve kontrolünü sağlama taahhüdümüz müşterilerimize güvenebilecekleri doğru veriler sunmamızı sağlar.
Verilerinizin güncelliğinden nasıl emin oluyorsunuz?
Radius olarak verilerimizin ve veri kaynaklarımızın güvenilirliği ve güncelliği konusunu çok ciddiye alıyoruz. Müşterilerimizin bilinçli kararlar vermek için verilerimizin doğruluğuna ve güvenilirliğine güvendiklerini anlıyoruz ve bunun en önemli standardının güncellik olduğunu biliyoruz.
Bunun için:

 • Güvenilirliği tescillenmiş devlet kurumları, endüstri uzmanları ve akademik araştırmacılar dahil olmak üzere çeşitlendirilmiş birçok kanalla eş güdümlü çalışıyoruz.
 • Verilerimizin doğruluğundan emin olmak ve oluşabilecek hataları belirlemek için sıkı kalite kontrollerini devreye sokuyoruz.
 • Radius tarafından geliştirilmiş yapay zeka algoritması, tüm çevrimiçi platformlarda gerçek ve eş zamanlı veri takibi yaparak bilgilerin güncelliğinden emin olur.
 • Radius’un bu zamana kadarki sayısız endüstri devleri ve kuruluşlar ile olan iş birliklerinden elde ettiğimiz sonuçlar, verilerimizin doğruluğu ve tutarlılığı konusunda önemli bir güvence sağlamaktadır.
En son siyasi gelişmeler, eğilimler ve hedef kitle davranışları hakkında nasıl bilgi sahibi oluyorsunuz?
En doğru çözümü sunabilmek adına son son siyasi gelişmeler, trendler ve izleyici davranışları hakkında bilgi sahibi olmak, müşterilerimize etkili içgörüler ve veriler sağlama becerimiz için çok önemlidir. Bunun için:

 • Radius tarafından geliştirilmiş yapay zeka algoritması, tüm çevrimiçi platformlarda gerçek ve eş zamanlı veri takibi yaparak bilgilerin güncelliğinden emin olur.
 • Siyasi gelişmeler, eğilimler ve hedef kitle davranışları hakkında veri toplamak ve yorumlamak için sürekli olarak araştırma ve analizleme süreçlerine başvuruyoruz.
 • Deneyim ve ihtiyaçları hakkında fikir edinmek için ortaklar ve müşterilerle iş birliği gerçekleştiriyoruz.
 • Siyasi arenadaki son gelişmeler ve eğilimler hakkında bilgi sahibi olmak için sürekli çalışan özel bir araştırma ve analist ekibimiz mevcut.
Müşteri olarak kendi verilerimizin güvenliğinden, rakipler veya 3. Kişiler ile paylaşılmayacağından nasıl emin olabiliriz?
Veri güvenliği ve gizlilik, Radius’un en büyük önceliklerinden biridir. Müşterilerimizin verilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için aşağıdakiler dahil olmak üzere bir dizi önlem alıyoruz:

 • Sistemlerimize ve verilerimize yetkisiz erişimi önlemek için katı erişim kontrolleri ve kimlik doğrulama protokolleri uyguluyoruz.
 • Endüstri standardı şifreleme teknolojilerini kullanarak, geçiş halindeki ve bekleyen tüm verileri şifreliyoruz.
 • Güvenlik açıklarını önlemek için sistemlerimizi düzenli olarak güncelliyoruz.
 • Potansiyel güvenlik açıklarını belirlemek ve ele almak için periyodik güvenlik değerlendirmeleri ve denetimleri gerçekleştiriyoruz.
 • Genel Veri Koruma Yönetmeliği ve Ödeme Kartı Sektörü Veri Güvenliği Standardı dahil olmak üzere ilgili sektör düzenlemeleri ve standartlarına uyum sağlıyoruz.
 • Ayrıca, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını ve endişelerini karşılamak için şirket içi, bulut ve hibrit barındırma çözümleri dahil olmak üzere çeşitli veri barındırma seçenekleri sunuyoruz.


Güvenin kazanıldığını anlıyoruz ve veri güvenliğine olan bağlılığımızı sürekli olarak göstererek müşterilerimizin güvenini kazanmaya kararlıyız.
Danışmanlık fiyatlandırmanız nedir? Sunduğunuz tüm hizmetler fiyatlandırmaya dahil midir?
Sunduğumuz hizmetlerin kapsamının birey ya da kurum ihtiyaçlarına göre değiştiği göz önünde bulundurarak, müşteriye özel fiyat çıkartılır.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin:info@314radius.com
Strateji danışmanlığı için hizmet süreniz ortalama ne kadar?
Proje kapsamına ve diğer tüm birey ya da kurum ihtiyaçlarına göre değişmekle birlikte, analiz raporu hizmet süresi 3 ila 10 gün arasında değişebilir.

Danışmanlık hizmeti ve proje / kampanya optimizasyonu süreçleri kampanya boyunca süresiz bir şekilde sağlanmaktadır.

İstediğiniz hizmetin ortalama süresi hakkında daha fazla bilgi almak için sizi ekibimiz ile iletişime geçmeye davet ediyoruz.
İhtiyaçlarımızı ve hedeflerimizi görüşmek için ekibinizle nasıl iletişime geçebiliriz?
Bizlere,
 • info@314radius.com adresinden
 • Ya da sayfanın alt kısmında bulunan sosyal medya araçlarından ulaşabilirsiniz.

Ekibimiz sizlere en kısa zamanda dönüş sağlayacaktır
Radius Tech

Copyright © 2022 Radius Tech.

E-DEMOKRASI
E-DEMOKRASI